ксенија пајчин

Пронајдени се 11 резултати на тема „ксенија пајчин“
Познати

И пук*ше во главата на српската пејачка, па си пресуди- за тоа што се случи додека го спуштаа белиот ковчег и денес се зборува (ФОТО)

Српската пејачка Ксенија Пајчин беше една од најубавите девојки кој ги имаше Белград, а трагично настрада пред десет години кога нејзиното...
Познати

Познатата српска пејачка можеше да ја избегне смртта- таа дури била предупредувана дека момчето еден ден ќе и пука во глава! (ФОТО)

Познатата српска пејачка која трагично беше убиена од своето момче кое потоа се самоуби пред два дена ќе наполнеше 42 години, а само два...
Познати

Нејзиното момче и пукаше во главата па се самоуби: На пејачката денеска и е роденден, а овие зборови на нејзината сестра ќе ве расплачат

Регионот ја памети по хитовите кои и до ден денес се слушаат во дискотеките иако таа на небото е речиси 10 години. Станува збор за пејачката...
Познати

Ќе биде погребан на ден пред нејзиниот роденден- познатиот пејач и посвети песна на убиената поранешна девојка, а сега заедно се на небото

Раперот и некогашен член на групата 187 Бане Ковачевиќ почина на 27 ноември во Белград откако прекина да му работи срцето. Бане своевремено...
Познати

Секоја година на овој ден оди на гробот: Ова е човекот кој не верува дека пејачката беше убиена од своето момче кое се самоуби (ФОТО)

Пејачката Ксенија Пајчин пред девет години беше убиена од своето момче Филип Капизода си пукаше себе си. Горан Стојичевиќ попознат...
Познати

На денешен ден пејачката беше убиена од своето момче кое потоа се самоуби- пред нејзиниот дом најдена мистериозна порака (ФОТО)

Денеска се навршуваат девет години од трагичната смрт на пејачката Ксенија Пајчин која беше убиена од своето момче Филип Каписода кој...
Познати

Крвнички беше убиена од момчето, а остана запаметена како најубава пејачка: Роденденот на Ксенија се слави со солзи и црнина

Да беше жива, Ксенија Пајчин денес ќе наполнеше 41 година. Но, веќе 8 години, нејзините родендени се слават без торта, а со многу тага и...
Познати

Ќе се наежите од нивната сличност: Полусестрата на познатата пејачката која беше убиена од момчето е копија на неа (ФОТО)

Поминаа седум години од трагичната смрт на познатата пејачка Ксенија Пајчин, а тагата и болката на нејзините најблиски е се уште свежа. Кога...