крв

Пронајдени се 21 резултати на тема „крв“
Познати

На фановите им се заледи крвта: Ана Николиќ си го снимаше крвавото лице, ништо не боли- еве што им порача на сите жени (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ наместо да ги изненади фановите, таа ги загрижи на момент откако сите и го видоа лицето со крв. Имено пејачката...
Познати

Цеца повеќе нема сили: Вељко претрпе сериозни повреди и плука крв на сите страни, со загрижените фанови сподели и фотографија

Синот на фолк пејачката Цеца денеска ги преплаши фановите откако сподели фотографија на Инстаграм од која многумина буквално ги стегна...
Вести

Николов: Пациентите нема да имаат бенефит од централизираните лаборатории, ако не се организира овој процес ќе се фрла крвта на пациентите

Во гостувањето на “24 Анализа“ членот на извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ, др. Игор Николов зборуваше за централизираните лаборатории...