крушопек

Пронајдени се 9 резултати на тема „крушопек“
Хроника

Поради меѓусебно нетрпение за време на полицискиот час се степале- жител на Крушопек нападнат од тројца сограѓани

На 07.06.2020 во 12.50 часот било пријавено дека во село Крушопек, Ј.Ј.(55) од с.Крушопек, скопско, поради меѓусебно нетрпение, бил физички нападнат...