крштевање

Пронајдени се 5 резултати на тема „крштевање“
Познати

Анастасија откри необичен детаљ од крштевањето на внукот- Вељко покажа како ќе го воспита синот додека расте (ВИДЕО)

Синот на Цеца вчера го крсти синот на неговите 40 дена откако се роди. Имено Вељко Ражнатовиќ заедно со Богдана се одлучија да го крстат...