кров

Пронајдени се 11 резултати на тема „кров“
Вести

Комисија за инфраструктура, урбанизам и транспорт на ВМРО – ДПМНЕ: Шилегов повеќе од месец дена не го санира кровот на средното хемиско училиште

На фотографијата е прикажано како работи СДСМ, реагираат од комисијата за инфраструктура, урбанизам и транспорт на ВМРО – ДПМНЕ. Градоначалникот...
Занимливости

На полицајци им било чудно зошто само дел од кровот е под снег: Кога влегле имало што да видат и останале во шок (ФОТО)

Прво забележале соседите. Им било многу чудно што само еден дел од кровот не е под снег. Кога полицијата влегла внатре открила плантажа...