кривогаштани

Пронајдени се 8 резултати на тема „кривогаштани“
Општини

Богданоски: Изградба и обнова на инфраструктурата во сите населени места во Кривогаштани, квалитетно водоснабдување, повеќе паркови и зеленило v

Кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ за Општина Кривогаштани, Александар Богданоски на денешниот предизборен митинг честитајќи...
Вести

Шерифот од Кривогаштани: Барал пари за вработување, Заев ургирал – па си ставил ротациони светла на службената „Шкода“

Колку илјади евра чини вработување во јавната администрација? Ова е најчестото прашање кое граѓаните самите си го поставуваат пред...