кристина

Пронајдени се 3 резултати на тема „кристина“
Познати

Бурниот живот на капитенот на српската репрезентација: Љубовницата му родила син, па ѝ се вратил на сопругата (ФОТО)

Капитенот на српската фудбалска репрезентација веќе со години е тема на српските таблоиди. Александар Коларов е во брак со Весна Коларов...
Познати

Девојка на познат ММА борец од соседството позајмила десетици илјади евра за силикони, но од нејзините фотографии ќе се шокирате (ФОТО)

Станува збор за фатална русокоса, а воедно и девојка на познат ММА борец од Бугарија која позајмила 10 илјади евра како би ставила силикони...