кристина тодоровиќ

Пронајдени се 3 резултати на тема „кристина тодоровиќ“
Познати

Кога се појави во „ѕвездите на гранд“ имаше 142 килограми – успеа да ослабе 75 килограми, а овој лесен начин е избор на многу луѓе! (ФОТО)

Кандидатката Кристина Тодоровиќ (24) која се прослави во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ ослаби дури 75 килограми откако направила...
Познати

Учесничката во „Ѕвездите на гранд“ ослабе 60 килограми за неколку месеци- по овој метод полуди светот, таа е непрепознатлива (ФОТО)

Учесничката во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ која речиси нема никој кој не ја памети, не само поради пеењето, туку и поради телесната...
Познати

Беше буцка во „Ѕвездите на гранд“, а сега ослабе дури 56 килограми- по стеснувањето на желудникот покажа какво тело поседува (ФОТО)

Пејачката Крстина Тодоровиќ, која и стана попозната на јавноста со учеството во шоуто „Ѕвездите на Гранд“, направи огромна трансформација...