кристина мандарина

Пронајдени се 5 резултати на тема „кристина мандарина“
Познати

Најпознатата хрватска „улична пиљарка“ смени професија: Кристина – Мандарина до вчера продаваше овошје, од неодамна таа…(ФОТО)

Јавноста ја запознакако цицлестата и сексапилна улична продавачка на овошје. Кристина Пенава, најпознатата хрватска „пиљарка“ која...
Познати

Некогаш продаваше мандарини, а денес ниту родената мајка нема да ја препознае: Кристина Мандарина пластичните операции ја уништија

Најпознатата продавачка на мандарини, Кристина Мандарина (22) денес изгледа непрепознатливо, а доказ за тоа се нејзините фотографии...
Познати

Продавачката на мандарини откри дека во карантин се здебелила 7 килограми- мажите сепак гледаа само на едно место на фотографијата

Најпознатата хрватска продавачка на мандарини, Кристина Пенава, признала дека и неа ја мачат проблеми во карантин, односно дека малку...