кристина димитриевска

Пронајдени се 15 резултати на тема „кристина димитриевска“
Познати

Лила со шлиц до колковите, а кога ќе ја видите оваа комбинација на поранешната на Кајмакоски нема да ви биде добро – Карлеуша веднаш ќе се вљуби

На 21 и 22 октомври се одржа фестивалот Макфест кој годинава беше малку поразличен. За разлика од претходните години, на 37-мото издание...
Познати

Поранешната на Кајмакоски ја ископира Карлеуша и Сандра Африка: Се соблече по танга на Попова Шапка (ФОТО)

Она што е вистински хит во изминативе две години, а што практикуваат многу познати личности, е позирање разголен на снег на некој скијачките...
Познати

Поранешната на Кајмакоски доби безобразна понуда- на фотографијата со купчиња пари имаше што да им порача на уценувачите (ФОТО)

Сексапилната тетовчанка, манекенката Кристина Димитриевска, инаку поранешна сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски во последно време...
Познати

По разводот со Даниел Кајмакоски, Кристина Димитриевска е со ново момче: „Пријатели засекогаш или љубовници… понекогаш?“ (ФОТО)

Македонската убавица, модел и мисица, „чат-пат“ и пејачка Кристина Димитриевска, станува се$ поатрактивна не само физички, туку и за...
Познати

2 различни работи, а заклучоците исти: Од наполнет пиштол и поглед на Кристина во бикини, тешко дека ќе ги тргнете вашите мисли! (ФОТО)

Македонската мисица, балканска убавица, модел, пејачка… во што ли уште се’ не се проба Кристина Димитриевска, се соблече во бикини,...
Познати

Секогаш е стокмена од глава до пети, но вака изгледа македонската мисица Кристина Димитриевска запотена во теретана и без грам шминка (фото)

Сите многупати досега сме виделе и посведочиле на моќта на шминката и колку таа знае да направи чуда и неверојатни трансформации. Особено...
Познати

Кристина Димитриевска за новиот ангажман како модел наиде на бурна реакција – „ Срам да ти е, еве ти директен unfollow“

Балканската убавица, а од неодамна и мис карантин на светот, актактивната Кристина Димитриевска, периодов најмногу е посветена на одржавањето...
Познати

Кога Кристина ќе го јавне… рацете од прегратка, сами се спуштаат надолу: Мисицата за малку да и го „украде шоуто“ на фолкерката! (ФОТО)

Кога ќе се спојат две убавици на едно место, не може да не биде возбудливо. Не барем за машката популација, која ги сакала или не песните...
Познати

Поранешната сопруга на Кајмакоски откри во какви односи се со пејачот- од тоа што ќе го слушнете нема да им поверувате на сопствените уши

Најпрвин беше манекенка. Потоа стана фитнес инструкторка. Пред неколку месеци реши да се проба и како пејачка. Нејзиното име е Кристина...