Кристијано Роналдо

Пронајдени се 579 резултати на тема „Кристијано Роналдо“
Познати

ФОТО: Георгина Родригез го испровоцира тренерот на Реал Мадрид откако Роналдо официјално се враќа во Манчестер Јунајтед

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез го прозва тенерот на Реалд Мадрид, Карло Анчелоти откако нејзиниот партнер го напушти...