кристијан ристески

Пронајдени се 5 резултати на тема „кристијан ристески“
Познати

Внукот на Тоше Проески порасна во вистински заводник – неговиот вујко забранил да се појави во неговиот спот поради оваа причина! (ФОТО)

Поминаа 15 години откако Тоше Проески загина во сообраќајна несреќа, но неговата ѕвезда сè уште свети со истиот сјај. Македонскиот...
Познати

Крвта не е вода: Внукот на Тоше со емотивна фотографија се потсети на кобниот ден- Вака изгледа денес Кристијан (ФОТО)

Денеска на годишнината од смртта на Тоше Проески неговиот внук Кристијан објави емотивни фотографии на неговиот Инстаграм профил.   View...
Познати

Крвта не е вода: Внукот на Тоше со емотивна фотографија се потсети на кобниот ден- Вака изгледа денес Кристијан (ФОТО)

Денеска на годишнината од смртта на Тоше Проески неговиот внук Кристијан објави емотивни фотографии на неговиот Инстаграм профил.   View...