кристијан голубовиќ

Пронајдени се 9 резултати на тема „кристијан голубовиќ“
ТВ и Филм

Станија влегува во „Задруга 4“, ама со лични телохранители: Обезбедување ќе ја чува старлетата 24/7 од Кристијан Голубовиќ (ФОТО)

Старлетата Станија Добројевиќ е сериозно загрижена за нејзината безбедност откако нејзиниот поранешен пријател и љубовник Кристијан...
Познати

Кристијан Голубовиќ јавно се заколна дека ќе ја убие Станија, старлетата се огласи „Луѓе реагирајте, ова не е реално шоу“ (ВИДЕО)

Српската старлета Станија Добројевиќ и Кристијан Голубовиќ во последно време сериозно ги заострија своите односи. Кристијан, кој сега...