Крешник Бектеши

Пронајдени се 30 резултати на тема „Крешник Бектеши“
Вести

Министрите вакцинирани од одговорност- Ништо од најавените откази, моралноста која ја најави Заев траеше еден ден

Како што не сум имал влијание при нејзиното вработување, јас не би требало да имам влијание и да побарам од мојата сестра да се повлече...
Вести

Бектеши им “плукна во лице“ на пазарџиите: Нивната тешка судбина не му е важна, па уште си дозволи да ги навредува (ВИДЕО)

Како да не беше доволно што македонската Влада удира по џебот на најсиромашните, сега министерот за економија распали и со навреди кон...