кратка коса

Пронајдени се 7 резултати на тема „кратка коса“
Познати

Сите гледаат и не веруваат: Цеца Ражнатовиќ го промени имиџот и ја скрати косата до не препознатливост (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ позната е по честата промена на својот имиџ, особено по својата коса која честопати ја променува. Така...
Познати

Се навикнавме на нејзиниот имиџ, но сега направи голема промена- познатата пејачка Сенидах драстично ја промени фризурата (ФОТО)

Една од најпопуларните женски изведувачки во регионот, словенечката пејачка со босанско потекло Сенидах (34) ретко објавува фотографии...
Познати

Откако драстично ослабе и на неа останаа само џиновските гради, овој пат направи нова промена- Дара Бубамара ја скрати косата (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара овие денови е во центарот на вниманието откако драстично ослабе и објави провокативни фотографии од...