крадење

Пронајдени се 10 резултати на тема „крадење“
Вести

Мицкоски: Наместо да имаат на мисла како да спасат животи, тие смислуваат лажни вести, брзо по пандемијата ќе се види кој лажел, а богами и кој крадел

Во овие тешки моменти на голема криза, наместо да имаат на мисла како да спасат животи, тие смислуваат лажни вести. Но, вистината победува....