крадец

Пронајдени се 53 резултати на тема „крадец“
Занимливости

Момче се обиде да ограби баба, но брзо зажали за таа идеја: Реакцијата на бабичката е за “секоја чест“ (ВИДЕО)

Едно од видеата кои ја фасцинираа интернет заедницата минативе денови се однесува на баба која им ги „помрси конците“ на разбојниците. Додека...