кожувчанка

Пронајдени се 10 резултати на тема „кожувчанка“
Македонија Општини

Оперативата на „Кожувчанка“ изврши рушење на стара дотраена куќа која преставува опасност за пешаците

Општина Кавадрци реализираше проект за проширување на улицата „Добри Даскалов“. Оперативата на донаторот „Кожувчанка“ изврши рушење...
Фудбал

Почна пријавувањето за кампот на најтрофејниот фудбалски колектив на планетата ” Реал Мадрид” и оваа година поддржано од Кожувчанка

Вториот фудбалски камп на Реал Мадрид Фондација ќе се реализира од 14 до 18 јануари 2019 во Охрид, на брегот на живописното Охридско езеро,...