коста петров

Пронајдени се 20 резултати на тема „коста петров“
Вести

Арсовски: 200 илјади евра од Коста Петров за агенцијата на советник од Град Скопје, јавно го повикувам на дебата Петров за овој скандал

Коста Петров со денешната реакција и демант штотуку призна дека е сомнителен тендерот со кој се ангажирани двете маркетинг агенции.200.000€...
Вести

Коста Петров има 10 годишна визија за младите со „30 прашања кои им се домашните миленичиња на функционерите на СДСМ“

Потпретседателот на СДСМ Коста Петров вечерва на емисијата „Само вистина“ на Kанал 5 телевизија призна дека во Македонија има две реалности,...
Вести

Коста Петров за потпретседателското место во СДСМ: Со мојот ангажман ќе придонесам младите да останат во државава

На Централниот одбор на СДСМ избрани се пет потпретседатели на партијата: Мила Царовска, Коста Петров,Оливер Спасовски, Дамјан Манчевски...