кортни кардашијан

Пронајдени се 11 резултати на тема „кортни кардашијан“
Познати

Се вери познатиот пар: „Не можам да верувам дека него му кажа „да“, а поранешното момче го одби речиси 600 пати“

По помалку од една година заедно, реалити ѕвездата и музичарот се верија. Кортни Кардашијан (42) и Тревис Баркер (45) тапанарот на бендот...
Познати

Сестрите Кардашијан ги запалија социјалните мрежи: Жешките девојки се приклучија на модата со каубојски стил (ФОТО)

Кортни Кардашијан и нејзината полусестра Кендал Џенер се вклучија во промовирањето на сѐ попопуларниот каубојски стил во САД деновиве....
Познати

На еротски начин и го честиташе роденденот на Кардашијан: За нивните фетиши зборува целиот свет, особено за оној на Кортни (ВИДЕО)

Баркер и го честитал роденденот на Кортни Кардашијан и истакнал колку ја сака, а за да му покаже на светот колку се заљубени, тој објави...
Познати

На Кортни Кардашијан почна да и паѓа косата и да ќелави- истата грешка ја прават многумина жени во светот од кои и Македонките (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (38) во едно од исечоците на 17-та сезона од реалното шоу „Во чекор со Кардашијан“ се запрепасти откако...
Познати

Сите гледаа со неверување: Ријалити ѕвездата облече комбинезон со чуден принт кој и ја издаде бапската интимност (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан ја шокираше целата јавност со својот изглед откако се појави во многу чудна комбинација. А, целиот...
Познати

Таа е една од најпосакуваните жени во светот, но кога ќе ја видите во ова издание ќе се извадите од памет (ФОТО)

Нејзините фотографии секојдневно излегуваат во медиумите и фановите ширум светот се воодушевени. Но, кога ќе ја погледнете во ова издание,...