кортни кардашијан

Пронајдени се 7 резултати на тема „кортни кардашијан“
Познати

На Кортни Кардашијан почна да и паѓа косата и да ќелави- истата грешка ја прават многумина жени во светот од кои и Македонките (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (38) во едно од исечоците на 17-та сезона од реалното шоу „Во чекор со Кардашијан“ се запрепасти откако...
Познати

Сите гледаа со неверување: Ријалити ѕвездата облече комбинезон со чуден принт кој и ја издаде бапската интимност (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан ја шокираше целата јавност со својот изглед откако се појави во многу чудна комбинација. А, целиот...
Познати

Таа е една од најпосакуваните жени во светот, но кога ќе ја видите во ова издание ќе се извадите од памет (ФОТО)

Нејзините фотографии секојдневно излегуваат во медиумите и фановите ширум светот се воодушевени. Но, кога ќе ја погледнете во ова издание,...