контејнери

Пронајдени се 5 резултати на тема „контејнери“
Скопје

Хулигани продолжуваат да палат контејнери во Скопје: Ќе се удавиме во сопственото ѓубре поради несовесност на сограѓаните (ВИДЕО)

Утринава повторно се опожарени два контејнера. овој пат хулиганите палеле на на ул.„Никола Карев“, во близина на Железничката станица. Во...
Познати

Победи во „Задруга“ и заработи брдо пари, а сега дојде до просјачки стап- Кија Коцкар уловена како копа по контејнери (ФОТО)

Победничката на реалното шоу „Задруга 1“ Кија Коцкар очигледно се уште се навикнува на фактот дека е јавна личност во регионот, особено...
Хроника

Драма меѓу револтирани граѓани и полицијата во Скопје Север: Контејнери среде улица, сообраќајот блокиран- еве ја причината

На 04.03.2019 год. околу 15.00 час.на ул.„2-ра Македонска Бригада“ наспроти црквата во населбата Скопје Север при преземање мерка за сторен...