конор мекгрегор

Пронајдени се 36 резултати на тема „конор мекгрегор“
Останати спортови

Првиот човек на УФЦ го прозва Конор Мекгрегор: „Тешко е да се биде борец кога си по цел ден на јахта“

По тешката повреда на ногата која ја доживеа Конор Мекгрегор во мечот против Дастин Порие во јули 2021 година, тој не влезе во рингот. Како...
Познати

По 12 години врска Мекгрегор ја запроси оваа убавица- претходно му роди две деца, а нивната тешка љубовна приказна е како на филм

УФЦ шампионот Конор Мекгрегор синоќа преку социјалните мрежи ја соопшти радосната вест дека ја запросил долгогодишната девојка Ди...
Останати спортови

Во септември реванш меѓу Конор Мекгрегор и Хабиб Нурмагомедов, но ако Русинот го победи Фергусон!

Се чини дека во оваа 2020 година ќе има спектакл над спектаклите. Ќе има борба во УФЦ или реванш меѓу Конор Мекгрегор и Хабиб Нурмагомедов....
Познати

ЗГОДНА ПЛАВУША: Кој би рекол дека оваа жена родила ММА ѕвер – Конор Мекгрегор ја покажа неговата мајка (ВИДЕО)

Ирскиот ММА борец, Конор Мекгрегор на социјалните мрежи ја покажа неговата мајка Маргарет и ја воодушеви јавноста ширум светот. Малкумина...