комисија на вмро-дпмне

Пронајдени се 3 резултати на тема „комисија на вмро-дпмне“
Вести

Комисијата за инфраструктура, урбанизам и транспорт на ВМРО-ДПМНЕ: Неработењето на градоначалникот на Охрид доведе до руинирани патеки и запоставено зеленило

Комисијата за инфраструктура, урбанизам и транспорт на ВМРО-ДПМНЕ на својата Фејсбук страница споделија фотографии од лажните ветувања...