коментатор

Пронајдени се 4 резултати на тема „коментатор“
Познати

Коментаторот кои стана дел од „Вардаровата бајка“ заљубен до уши- никако да се одвои од убавата сопруга во чии прегратки е секојдневно

Импресиите на македонската спортска јавност полека стивнуваат откако пред неполни две недели Вардар стана европски шампион по втор...