комеморација

Пронајдени се 28 резултати на тема „комеморација“
Познати

КАРЛЕУША СКРШЕНА ОД ТАГА: Ја совладаа емоции на комеморацијата на Марина Туцаковиќ, за рака ја држеше Драгана Мирковиќ (ФОТО)

Јелена Карлеуша видно депресивна дојде на комеморацијата на Марина Туцаковиќ и иако се воздржуваше да не плаче, не успеа. Солзи ѝ течеа...
Познати

Комеморација во чест на Предраг Живковиќ Тозовац: Пејачите и неговата Мима во солзи влегоа во салата (ФОТО)

Неколку минути по 11 часот започна комеморацијата на легендарниот Предраг Живковиќ Тозовац, во салата Комбанк во Белград. На комеморацијата...