комбе

Пронајдени се 20 резултати на тема „комбе“
Вести

ВОЗАЧИТЕ ВО ПАНИКА: На комбе со патници му излета тркалото среде Скопје- гумата продолжи да се движи кон пешачки премин (ВИДЕО)

Видео кое се појави пред само неколку минути во групата „Ѕид на сообраќајниот срам“ предизвика гнев и несигурност кај возачите и пешаците...
Занимливости

Ја избегна смртта за влакно: Комбе потполно смачкано во судир, а на возачот не му беше ништо (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Возач на смачкано комбе може само на Бог да му се заблагодари што преживеа и помина без повреди. Според видеото само тоа му го спаси животот...