кома

Пронајдени се 16 резултати на тема „кома“
Фудбал

ОДЛИЧНИ ВЕСТИ: Фудбалерот на Ајакс кој пред една година падна во кома се разбудил и го препознал семејството (ФОТО)

Нури пред несреќата одигра 15 натпревари за Ајакс во шампионатот на Холандија, постигнувајќи и гол на дебито против Вилјем 2. Абделхак...