колумбија

Пронајдени се 37 резултати на тема „колумбија“
Познати

На неа останаа само гаќичките- водителката топлес по победата на Колумбија, џиновските гради ниту на фотошоп не можеше да ги прикрие

Фудбалерите на Колумбија вчера извојуваа победа над Аргентина во првиот меч од „Копа Америка“ победувајќи ја со 2:0. Оваа победа предизвика...