колони возила

Пронајдени се 4 резултати на тема „колони возила“
Вести

Откако овој светски бренд објави дека се повлекува од државата, русите „спобудалеа“ – километри возила чекаат на ред само поради ова (ФОТО)

Русите синоќа побрзаа во Мекдоналдс откако компанијата објави дека се повлекува од Русија. На социјалните мрежи се проширија снимки...
Вести

СООБРАЌАЕН ХАОС УТРОВО НА ВЛЕЗ ВО СКОПЈЕ- колони автомобили заглавени во Автокоманда, граѓаните веќе доцнат на работа

Редици колони утрово се создадоа на влезот на Скопје во Автокоманда. Сведоци за КУРИР велат дека утрово сообраќајот таму е закрчен,...