колона

Пронајдени се 5 резултати на тема „колона“
Вести

Драстичното зголемување на цените на горивата направи хаос во Делчево: Стотици автомобили во ред чекаат да наполнат бензин (ВИДЕО)

Зголемените цени на горивата од вечерва на полноќ направија речици вистински хаос во Делчево. Колона од речиси стотици возила денеска...
Вести

ВНИМАВАЈТЕ: Речиси пет километарска колона пред започнувањето на полицискиот час на влезот на населбата Драчево (ФОТО)

Вообичаен метеж секојдневно има по скопските улици откако Владата ја воведе мерката на полицискиот час од 16 часот. Во овие моменти речиси...