книги

Пронајдени се 16 резултати на тема „книги“
Вести

Бугарската Амбасада со протестна нота до МНР, македонските власти не дозволија влез на бугарски книги со пропаганден материјал

Бугарската Амбасада во Скопје испратила протестна нота до Министерството за надворешни работи на Македонија, поради, како што соопшти...