клои кардашијан

Пронајдени се 17 резултати на тема „клои кардашијан“
Познати

Коронавирусот пристигна и во семејството Кардашијан: Познатата сестра ја потврди веста – и нејзината ќерка се заразила

Клои Кардашијан денеска објави дека таа и нејзината ќерка Тру Томсон се заразени со коронавирус. Една од сестрите Кардашијан на Твитер...