клиника за нефрологија

Пронајдени се 5 резултати на тема „клиника за нефрологија“
Вести

Негрижа која мора да запре: Скопјанец преживува голгота на клиника, оставен е гладен и без терапија-потресно сведоштво на неговата ќерка

Наместо да добие човечки третман и здравствена грижа, постар скопјанец преживува голгота на скопската клиника за Нефрологија. Поради...