клинички

Пронајдени се 8 резултати на тема „клинички“
Хроника

Драма во Аеродром: 10.000 евра украдени во вооружен грабеж на улица, случаен минувач со прострелна рана заврши на Клинички

Во текот на вчерашниот ден околу 16:30 часот во Скопје на улица „Руди Чајавец“ од страна на две непознати лица со моторцикл непозната...