ќерки

Пронајдени се 28 резултати на тема „ќерки“
Познати

Бајка за принцези oд рози во воздух! Јована и Жељко под ведро небо го прославија 4-от роденден на близначките (ФОТО)

Во семејството на Јована Јоксимовиќ и Жељко Јоксимовиќ, самиот почеток на октомври секогаш ќе биде резервиран за прослави, бидејќи...
Познати

Душко Тошиќ е вистински фраер, но во друштво на овие две девојки целосно беше засенет – на фудбалерот му завидуваат сите (ФОТО)

Српскиот фудбалер Душко Тошиќ објави фотографија со ќерките Атина и Ника, а семејната фотографија речиси им ги растопи срцата на сите. Тошиќ...
Познати

Најскапата соба е 17.000 евра: Кога ќе видите каде ги однесе на одмор ќерките Душко Тошиќ веднаш ќе ви стане јасно во кој апартман се сместени

Фудбалерот Душко Тошиќ ги одведе ќерките Атина и Ника Тошиќ на одмор во Турција, поточно во Бодрум каде престојуваат во најлуксузниот...
Познати

Горд на своите две ќерки: Едната ја наследила убавината на мајка си, другата пред неколку месеци му роди дете на познатиот српски пејач

Пејачката легенда Џеј Рамадановски почина вчера на 56 годишна возраст, а зад себе ги остави двете ќерки кој ги доби во брак со поранешната...
Познати

Јелена Карлеуша слави роденден: Честитки и подароци безброј, но емотивната порака од нејзините ќерки особено ја разнежни

Пејачката Јелена Карлеуша денес 17 август го слави 42-от роденден, а честитки и подароци доаѓаат од сите страни. Од минатата ноќ, поточно...
Познати

Опколен е меѓу четири жени: Вака изгледа една од ќерките на Ацо Пејовиќ која никогаш не се појавува во јавност (ФОТО)

Пејачот Ацо Пејовиќ од долгогодшниот брак со Биљана има три ќерки  – Магдалена, Марија и Ива, но никогаш не ги експонира во јавност. Најстара...
Познати

Пред 16 години на денешен ден почина последниот македонски цар Ѓорѓи Колозов- денес вака изгледаат неговите две ќерки (ФОТО)

Едно од доајените на македонското глумиште се Шенка и Ѓорѓи Колозови. Создадоа и оставија безвременски ремек дела – македонски народни...
Вести

Три сестри го убија својот татко: Им се заканува затвор, а јавноста ги оправдува за стореното, дознајте што преживеале со него

Руски тинејџерки, 19-годишната Кристина, 18-годишната Ангелина и 17-годишната Марија Качатуријан минатиот јули го признале убиството на...
Познати

Пејачката веднаш помисли на неа: Таа ги чуваше ќерките на Карлеуша за време на погребот- Ова е сестрата на Душко Тошиќ (ФОТО)

Јелена Карлеуша на 6-ти март минатиот месец ја погреба својата мајка Дивна Карлеуша, а пејачката многу тешко го преброди тој период. Откако...
Познати

Нивната мајка си го одзеде животот, сега нивниот татко е во затвор: Ќеркичката на Панки не престанува да плаче по татко и

По апсењето поради малверзација со кредитна картички на Сашо Кимовски-Панки, неговата помала ќерка Каја секој ден чека да се врати татко...
Познати

Овие три дами се ќерки на една од најпознатите брачни двојки во светот: Некогаш ги навредуваа за изгледот, а денес…

Ќерките на Деми Мур и Брус Вилис, Румер, Скаут и Талула денес се возрасни девојки, но за време на растењето се бореле со различни притисоци...
Познати

Душко замина за Кина, Јелена остана сама: Фановите ја осудуваат пејачката во врска со односот кон нејзините ќерки по смртта на нивната баба

Пејачката Јелена Карлеуша точно пред една недела засекогаш ја изгуби својата мајка Дивна Карлеуша, а пејачката и по една недела не може...
Познати

Последната фотографија само пет дена пред трагедијата на која не ни помисли сопругата на Шабан дека ќе биде вдовица завиена во црно (ФОТО)

Шабан Шаулиќ загина во сообраќајна несреќа минатата недела во Германија, откако во автомобилот на пејачот налета пијан возач кој немал...