ќелава

Пронајдени се 4 резултати на тема „ќелава“
Познати

На Кортни Кардашијан почна да и паѓа косата и да ќелави- истата грешка ја прават многумина жени во светот од кои и Македонките (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (38) во едно од исечоците на 17-та сезона од реалното шоу „Во чекор со Кардашијан“ се запрепасти откако...
Занимливости

Блогерка се обиде да ја бојадиса косата, па остана ќелава во видео кое го пренесуваше во живо- од нејзините солзи и вие ќе се растажите

Инстаграм-блогерката Лори Фејт сакаше брзо и драстично да ја промени бојата на својата коса од сина во бела, во видео во живо. Следачите...
Познати

Победничката на Евровизија направи потполна трансформација: Кончита Вурст се ишиша ќелава и ги запрепасти фановите (ФОТО)

Победничката на Евровизија од 2014 година Кончита Вурст на својот Инстаграм профил објави фотографија на која изгледа потполно поразлично...