ќ

Пронајдени се 4 резултати на тема „ќ“
Вести

ОВОЈ МЕСЕЦ ДУРИ ДВА ПАТИ ЌЕ ОДМАРАМЕ – следува последниот споен викенд за оваа година, еве уште колку неработни денови ни остануваат

Следната недела ни следува и последниот споен викенд за оваа 2020 година. За сите граѓани неработни ќе бидат 11 октомври (понеделник), Ден...
Вести

Во овие два града најмногу хоспитализирани пациенти – во ковид центрите низ земјава вкупно над 1400 луѓе се лекуваат од вирусот

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 824 пациенти позитивни и суспектни...