кити спенсер

Пронајдени се 5 резултати на тема „кити спенсер“
Познати

САКА ДА ГО ЗАБОРАВИ ОВОЈ ДЕН: Додека сите очекуваат внуката на принцезата Дајана да се потсети на т*агедијата, еве што прави таа (ФОТО)

Внуката на принцезата Дајана, Кити Спенсер денеска е во центарот на вниманието поради тоа што медиумите очекуваат таа денеска да објави...
Познати

САКА ДА ГО ИЗБРИШЕ ОВОЈ ДЕН ОД КАЛЕНДАРОТ- внуката на принцезата Дајана се потсети на прерано загинатата тетка на денешен ден

Внуката на принцезата Дајана денеска е во центарот на светската јавност поради фотографијата која ја објави во знак на потсетување...
Познати

Копија на нејзината тетка: Внуката на Дајана блесна на свадбата на принцот Хари и Меган во креација која сите ги потсети на принцезата

Откако внуката на трагично загинатата принцеза Дајана во саботата се појави на кралската венчавка предизвика бура од реакции и позитивни...