кислород

Пронајдени се 10 резултати на тема „кислород“
Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Филипче и Заев се директно одговорни што луѓе умираат поради недостаток на кислород и места во болниците, со оставка ќе спасат животи

Филипче и Заев се директно одговорни што луѓе умираат поради недостаток на кислород и места во болниците, со оставка ќе спасат животи,...