кирил лазаров

Пронајдени се 28 резултати на тема „кирил лазаров“
Ракомет

Лазаров: Подобри сме од 2009 година, едвај чекаме ова ЕП да почне – имаме одличен микс на играчи и топ селектор

Капитенот на македонската рекометна репрезентација, Кирил Лазаров е светска ракометна ѕвезда и од него веројатно нема подобар соговорник...