кипар

Пронајдени се 146 резултати на тема „кипар“
Познати

ВАКА ЌЕ ИЗГЛЕДА НОВАТА ВИЛА НА КИПАР – од луксузот ќе ви се заврти во умот, ќе се реновира од темел, а само овој детаљ среде дневната вреди брдо пари

Светлана Цеца Ражнатовиќ во неколку наврати најавуваше дека ќе ја реновира својата вила во Аја Напи, а сега се појавија фотографии...
Вести

Заборавете на плафонските цени во Грција – во оваа земја чадор и лежалка на плажа е само 2,5 евра, а водата е како на Малдивите (ФОТО)

Кипар е една од омилените дестинации на туристите од Србија, но бидејќи островите генерално се сметаат за поскапи дестинации, преовладува...
Познати

Цеца ја реновира вилата на Кипар која ја купи на кредит – тоа што ќе го вгради внатре го немаат ниту претседателските вили (ФОТО)

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ не крие колку сака да го помине слободното време во својата вила на Кипар. Вилата во која сака...
Познати

Откако дојде во Торино заборави на гаќичките – кипарската претставничка на Евровизија ќе ве расони, каде и да се појави не носи долна облека (ФОТО)

Кипарската претставничка на Евровизија Андромаха е вистинска сензација каде и да се појави во Торино каде од денеска до сабота ќе се...
Познати

За влакно не победи на Евровизија, а кога ја видоа фановите топлес зажалија за тоа – денес е уште посекси, не носи ниту гаќички и градник (ФОТО)

Претставничката на Евровизија на Кипар од 2018 година речиси се уште една од најсексапилните претставнички што некогаш се појавиле на...
Познати

Цеца крева трет кат во вилата на Кипар – кога ќе дознаете што ќе има во неа за да и го олесни движењето на пејачката ќе се фатите за глава (ФОТО)

Српската икона Светлана Цеца Ражнатовиќ наводно вложува големи пари како би ја реновирала својата луксузна вила на Кипар која има 400...