ким јонг ун

Пронајдени се 27 резултати на тема „ким јонг ун“
Вести

Една фотографија ја покажува ужасната тајна на војската на Ким: Еве што лидерот на Северна Кореја сака да сокрие од светот (ФОТО)

Поради немањето на храна, севернокорејските војници ги тероризираат граѓаните со крадење по фармите. Дури добиле и повеќемесечна задача...