Ким Џонг-ун

Пронајдени се 105 резултати на тема „Ким Џонг-ун“
Занимливости

Модниот свет во неверување откако го видоа лидерот на Северна Кореја како зачекори на црвениот тепих – прв пат носи вакво нешто (ВИДЕО)

Северно корејскиот лидер Ким Џонг Ун падна во очите на целиот свет откако вчера одржа говор по повод годишнината од основањето на владејачката...
Занимливости

Ѝ го избришал минатото, трпи орг*и… Сопругата на Ким Џонг – Ун е убавица, а ова е нејзината животна приказна

На првата дама на Северна Кореја, очигледно дека не ѝ цветаат ружи со Ким Џонг-Ун, наведуваат светските медиуми. Лидерот на Северна Кореја...