килограми

Пронајдени се 29 резултати на тема „килограми“
Живот и стил

На 22-годишна возраст тежела неверојатни 298 килограми: Кога ќе видите како изгледа денес, ќе останете во шок (ФОТО)

Амбер Рахди учествувала во емисијата „Moјот живот со 300 килограми” и во 2014-та година имала 298 килограми. Нејзиниот живот станал пекол,...
Занимливости

Шокантна трансформација: Момчето ја запросило кога имала 135 килограми, а таа одлучи да биде згодна невеста- еве го резултатот (ФОТО)

Шантел Харбис и Марлон Пауел долго време биле во врска. На него не му пречело што таа имала дури 135 килограми, а таа се помирила со бројот...