кија коцкар

Пронајдени се 14 резултати на тема „кија коцкар“
Познати

Проговори за бременоста на Луна: Кија Коцкар отворено за приновата кај екс-љубовницата на нејзиниот сопруг (видео)

Пејачката и победник на ријалити шоуто „Задруга“,Кија Коцкар доби филмска улога, а се појави на премиерата на филмот во кој имаше актерско...
Познати

Анабела и Луна очи во очи со Кија: Kоцкар го коментираше нивниот настап на „Задруговизија“ – еве што им порача

Кија Коцкар беше дел од жирото на синоќешното издание на „Задруговизија“ и сите го чекаа нејзиниот коментар на настапот на Луна и Анабела. Имено,...
Познати

Кија Коцкар се појави без градник на себе, а кога мислеше дека никој не ја гледа ги покажа гаќичките во емисија во живо (ФОТО)

Победничката од првата сезона на реалното шоу „Задруга“ Кија Коцкар вчера го привлече целото медиумско внимание појавувајќи се во...
Познати

Победи во „Задруга“ и заработи брдо пари, а сега дојде до просјачки стап- Кија Коцкар уловена како копа по контејнери (ФОТО)

Победничката на реалното шоу „Задруга 1“ Кија Коцкар очигледно се уште се навикнува на фактот дека е јавна личност во регионот, особено...
Познати

КАРМА: Ја поддржуваше ќерката Луна додека растураше нечиј брак, а Анабела сега се разведе поради згодна прељубничка (ФОТО)

Како гром од ведро небо, одекна веста дека пејачката Анабела Атијас (порано Џогани) се разведе од сопругот Андреј по седум години брак. Пејачката...
Познати

Пред една недела дозна дека нејзиниот пријател загина- а тоа што го направи пејачката во чест на раперот ќе ви го распара срцето (ФОТО)

Пред една недела регионот беше во шок откако со брзина на светлината се прошири веста за смртта на познатиот српски рапер Давор Андонов...