киелце

Пронајдени се 6 резултати на тема „киелце“
Ракомет

Земјотрес во ракометниот свет: ПСЖ издвојува големо богатство, Циндриќ станува убедливо најскап ракометар во историјата

ПСЖ е спремен да издвои вистинско богатство за Лука Циндриќ, кој до вчера беше дел од Вардар, а ова лето се пресели во полскиот тим Киелце. Веќе...