кетрин хајгл

Пронајдени се 4 резултати на тема „кетрин хајгл“
Познати

Пола жена, пола робот: На холивудската актерка и вградиле два титаниумски диска – ќе се фрапирате кога ќе видите како изгледа (ФОТО)

Холивудската актерка Кетрин Хајгл вели дека сега е „бионичка“ откако направила операција на вратот за да се ослободи од „најнепријатната...
Познати

Познатата актерка ја дочекаа на нож па мораше да им се извини на фановите: Нејзиното позирање на гробишта го шокираше светот (ВИДЕО)

Познатата актерка Кетрин Хајгл го шокираше светот позирајќи на гробиштата во Бафало, по што на интернет брутално ја искритикуваа. Познатата...