кендал џенер

Пронајдени се 14 резултати на тема „кендал џенер“
Познати

Сестрите Кардашијан ги запалија социјалните мрежи: Жешките девојки се приклучија на модата со каубојски стил (ФОТО)

Кортни Кардашијан и нејзината полусестра Кендал Џенер се вклучија во промовирањето на сѐ попопуларниот каубојски стил во САД деновиве....
Познати

По откажувањето на шоуто, Ким Кардашијан промовира облини на плажа, Кајли деколте, а Кендал по кафе со влечки (ФОТО)

Ријалити ѕвездите уживаат во Малибу откако го најавија крајот на нивното реално шоу. Пред некој ден, Ким Кардашијан најави дека реалното...
Познати

Кендал секогаш заведува , но сега се одлучи за премногу храбар фустан: Од овој детаљ кај нејзините гради, сите подзинаа (ФОТО)

Kендал Џенер важи за еден од најбараните модели во светот, а каде и да се појави таа не останува незабележана. Во вторникот, Кендал беше...