келнер

Пронајдени се 7 резултати на тема „келнер“
Занимливости

Некои го осудија, други го пофалија: Дознајте што направил овој келнер, па одлучете дали е фер што добил отказ

Анонимен келнер ги подели во мислењата корисниците на социјалните мрежи. На „Редит“ тој признал дека на бремена клиентка наместо алкохолни...
Познати

Тој е најдобриот фудбалер во историјата на Турција, а протеран од татковината: Можеше да биде министер, а сега е келнер

Овде е се различно, Леброн говори против претседателот… Тоа е важно за слободата на луѓето. Ми велат дека можеби можам да се вратам...