кејти прајс

Пронајдени се 3 резултати на тема „кејти прајс“
Познати

„Си го сакам старото лице назад“: Познатата ријалити ѕвезда фрли брдо пари за неколку пластични операции во еден ден, а изгледа како монструм

ТВ и ријалити ѕвездата Кејти Прајс (43) ја носи титулата ‘ветеранка во естетската хирургија’, а неодамна по којзнае кој пат отиде...
Познати

Беше една од најпознатите светски старлети, а сега тоне во финансиска пропаст – сумата која ја должи ни на сон не може да ја најде

Англиската старлета и реалити sвезда Кети Прајс (42) не престанува да ја шокира јавноста. Имено, познатата старлета прогласи банкрот...
Познати

Убавицата едвај дише и не можела да ги отвори очите: По пластичните операции преживеала хорор во голема агонија (ВИДЕО)

Шокантните фотографии на Кејти Прајс се појавија во јавноста, а на нив можеме да видиме како изгледа таа по последните операции. Поранешниот...